top of page

Rugbyfoundationsite Group

Public·118 members

(potok##) Bosna i Hercegovina Rumunija gledaj 21 august 2023

6. aug 2022. — Juniorska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine danas igra protiv Rumunije u razigravanju za plasman od petog do osmog mjesta na ...

Raspored utakmica ženske odbojkaške reprezentacije Bosne prije 5 dana — Monza: 18.00 Švicarska – Bosna i Hercegovina Monza: 21.00 Rumunija – Hrvatska Torino: 18.00 Bosna i Hercegovina –

(Potok===) Portugal Bosna i Hercegovina uživo gledaj 13 augu 12. aug 2023. — Portugalija Bosna i Hercegovina gledaj utakmicu uživo Fantarium24 “Mislim da je Bosna vrlo Rumunija-BIH 4:1 26. septembar

Hasagic siguran. Lulic 3 u ofanzivi, dva minus u defanzivi. Mujdza 1 u ofanzivi, u defanzivi neocjenjen. Rahimic se bori, ali godine ga sustizu. Muslimovic kao da je imao zeljezo u kopackama, nista ga jednostavno nije islo. Po meni Ibisevic je skroz korektno odigrao, i ja ga ne bih mjenjao u 60 minuti. Susicu tako�er prolazna ocjena za pripremu momcadi. Nije lako nakon onakvog poraza ovakvu utakmicu odigrati. Ja se nadam da je uvidio neke slabosti i vlastite zablude te da ce nakon ovoga sto se dogodilo, pametnije pristupiti slaganju momcadi i analiziranju protivnika u narednim utakmicama. nedostatak 07. 2011., 22:56 kakva je sada matematika.

2011., 08:35 Citam komentar i hocu da poludim. Kad izgubimo nije dobro, kad pobijedimo nije dobro. Pa kad cemo biti zadovoljni. Prokleta smo nacija majke mi. Cini mi se kad bi dobili Brazil u finalim svjetskog bilo bi ljudi koji bi nalazili neke nedostatke kod igre. Pa ljudi ja se sjecam kad je Holandija jedva pobijedila Albaniju 1:0. Albanija je tvrda i kada gube, gube sa jednim razlike najcesce. Momci, pobijedili smo. Utakmica je bila izuzetno teska ali morate priznati da su igraci trcali i vrsili pressing cijelo vrijeme. Imali smo oko 60% posjed lopte. Nije lose.

CITAT(Ventola @ 07. 2011., 22:37) Upravo tako, ni jedan od njih dvojice nisu stoperi sa kojima se ide na EP. Albanija je danas odigrala kukavicki i "na bod", onako kako je Pape zamisljao da cemo mi igrati kontra rumuna ali se malkice prevario u postavci ekipe. Ja mislim da su Albanci htjeli vise ali nisu mogli@Gazija, nece biti lako jer jednostavno mnogi od nasih igraca nisu u formi. Ja im veceras ne bih zamjerio ni da su izgubili, volje nije falilo ali vidjeli ste, dvije najvece nade Dzeko i Pjanic ne mogu da se sastave sa loptom. Kao sto smo u vrijeme Cire imali srecu da su svi u formi tako danas imamo nesrecu da vecina ne lici na sebe.

Uzivo gledanje utakmica preko telefona Gledaj utakmice MaxTV Prva HNL, Liga Prvaka, Europska Liga, Srpska Liga, BiH RTV BN ima preko 200 zaposlenih sa dopisnicima u BiH, Beogradu,

BH. SPORTSKI PORTAL > Rumunija - Albanija 2:0 "U jednoj lošoj fudbalskoj predstavi Bosna i Hercegovina je zasluženo slavila. Bh. igrači su umorni, Real Player potreban za gledanje.

BiH ima kvaliteniju momčad od Bjelorusa i u dvije utakmice po mom mišljenju prednost je na Strani bh. tima. Međutim, neće biti lako", dodao je Kuže. izvor: ss Ovo je bila jedna teska utakmica! Ali, zasluzeno smo slavili i dobili ta vazna tri boda. Moram reci, svaka cast Pandzi, Spahicu i Lulicu. Najbolji su bili veceras! Zao mi je bilo Vede. Odigro je puno bolje nego Dzeko. Milsim da je Susic pogresio sto je njega izvadio. Dzeko je totalno van forme. Neznam sta mu je.... ali nadam se da ce on, ko i ostali se vratiti u pravu formu do septembra. �estitke za tri boda ali ne i za igru, nije ovo igra kojom se mo�e na EP.

U septembru uzimamo Bjelorusiju u obe tekme iz razloga sto nam leze Balticke zemlje. Ja sam poslije onih prijateljskih utakmica sa Njemackom i Swedskom rekao da je Pandza bolji od Mravca i Nadarevica pogotovo kad pogledamo nase protivnike u grupi koji gaje vise fizicko usmjeren fudbal sa puno taktike. I Pandza uvjek dodje do svog izrazaja u takvim situacijama. Da je igrao protiv Francuza mislim da ne bi onako izgubili. Bjelorusi su jako napredovali u zadnje vrijeme. Imaju par klubova iz svoje lige koji ulazu u fudbal recimo Bate Borisov je jedan od njih i nikako nisu niti slicni Albaniji bar ne po kvaliteti ali ako Pape bude vise otvoren i upita nekoga ko je iskusan mogao bi sastaviti fin sastav protiv Bjelorusa, jer iako su dobri nisu nepobjedivi.

jaguar 08. 2011., 01:11 CITAT(bennymadzida_2 @ 08. 2011., 01:31) Ovo je neko moje misljenje da mo mozemo do drugog mjesta.... 1ako bude sve do francuske tako, onda pisi i protiv francuza pobjedu ako sve dignemo i njih cemo 08. 2011., 01:16 CITAT(jaguar @ 08. 2011., 02:11) ako bude sve do francuske tako, onda pisi i protiv francuza pobjedu ako sve dignemo i njih cemo Gledao sam Bjelorusija vs Francuska jako dobro su odigrali Rusi ali su se branili, dok su protiv Luxemburga sto sam vidjeo privh 45 minuta izgledalo NULA.

Gdje gledati prenos uživo utakmice Rumunija - BiH? - N1 Gledaoci u BiH direktan prijenos mogu gledati u programu BHT-a, a tekstualni prenos po običaju možete pratiti i na našem

ja mislim najmanje bod moramo uzeti protiv bjelorusa gore i tako njih zaustaviti. a onda u revans uci na sve ili nista efteling 07. 2011., 23:00 Cestitkie na tri boda al da se mjerilo koliko je ko pretrcao opet bi nasi veznjaci bili donji. Povukli su odbrambeni igraci i to je donijelo prevagu, Misimovic je opet malo vise trcao i gradio igru i to se vidjelo, reala je bila da Dzekson sjedne nakon 45 minuta na klupu, Pandza borben al sa kiks momentima, Mujdza umoran od bundes lige, Maletic zeljan igre i to je dokazao svaka mu dala, Muslimovic mlogo htio mlogo zapoceo al dobro, Medunjanin je beton kad hoce ima tu smirenost u igri i holandski mentalitet hebe mu se za sve, Pjanic je jos zelen koliko god mi mislili da je on tu vedeta, Lulic standardno dobar al malo uspanici u finishu, Ibi ko Ibi more bit bidne a more i nebidne i tako je odavno, Spahic vadio situaciju iz bukuresta i mislim da je dao maximum -presaugo je, falilo je igre od noge do noge i blize prici protivnickim igracima, ostaje nam da se nadamo da ce se neke kockice posloziti i da ce vec jednom Susic znati da se izmjena radi od onog momenta kad osjetis da se neko ne slaze sa ostatkom ekipe jednostavno to je vidljivo i laiku.

Rumunija – BiH direktno prenosi 30 TV kanala 25. sep 2022. — Rumunija i BiH u ponedjeljak od 20,45 sati u Bukureštu igraju utakmicu šestog kola grupe 3 UEFA B Lige Nacija. Meč će u BiH prenositi BHT1

Tvrd protivnik. Stadion u Zenici nije bio rasprodan sto govori koliko su navijaci bili skepticni. I pored svega zlata vrijedna pobjeda koja se mora ovjeriti u Bjelorusiji. Dosta je vise najava da idemo po bod. Sa 6 bodova protiv Bjelorusije mi se ukljucujemo u borbu za prvo mjesto. Svasta ce biti jos u nasoj grupi. Iskoristiti Grcku za provjere. Znamo sta moze Hasagic. Pozvati Begovica i dati mu da brani.

member222 07. 2011., 23:12 Maletic opet dokazuje da igra sa puno borbenosti za reprezentaciju... svaka cast momku (ne samo na 1. golu, vec je on i poceo akciju kad je "stavio glavu gdje drugi nebi ni nogu")e sad da vidimo koliko je stalo nasim "balerinama" da odu na Euro 2012. Imaju 2-3 mjeseca da se dobro spreme... pa da vidimo ko ce biti spreman a ko nece!!! I nije samo fizicka sprema u pitanju (to samo je VEOMA!!!! vazno) ali i zalaganje i borbenost ostaju #1! 07.

(Malo losa forma u zadnje vrijeme al opet ga se svih boje. )Idemo u Minsk po 3 boda aBd Sa obzirom na atmosferu, na ocekivanja, na katastrofu protiv Rumunije, ja prezadovoljan. Bravo Momci!! ajdin2010 07. 2011., 23:35 Kako god da su igrali pobjedili su uglavnom Cestitke Zmajevi na pobjedi.. bosnjak 07. 2011., 23:39 CITAT(saneld @ 07. 2011., 22:37) NAVIJACI danas, zvizdanje himne, cigani... PRIMITIVNO.

[[TV###]##] Mađarska Bosna i Hercegovina uživo 16 august 202 prije 4 dana — Kompanija Mozzart se odazvala apelu košarkaša BiH . tv]] Mađarska Bosna i Hercegovina uživo prijenos gledaj 16/08/2023 BiH:

Nastupna posjeta ambasadora Rumunije u Bosni i 28. apr 2021. — Ministar odbrane BiH Sifet Podžić sa saradnicima primio je 28. aprila 2021. godine u nastupnu posjetu ambasadora Rumunije u Bosni

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

• Wichita Rugby
  • HerbertHenderson
    HerbertHenderson
  • Mansi Kalra
    Mansi Kalra
  • Adhvika Gour
    Adhvika Gour
  • zoya khan
    zoya khan
bottom of page